členové brigády

Andrle Jaroslav

Nymeria bpp (*16. 6. 2013)
Australský ovčák
ZZZ, ZTV1

Čiperová Lucie


Danacko Nikola

Tessa (z lesa) bpp (*10. 10. 2021)

Drbohlavová Iva

Beauty Littl Grizly (*3. 5. 2023)
Chesapeake Bay Retriever

Barbara Agy z Konajkova dvora
(*3. 3. 2016)
Chesapeake Bay Retriever
ZZZ

Foldynová Martina

Faron z Kamilkové zahrady
(*21. 12. 2013)
Australský ovčák
ZZZ, ZZP1, ZZP2, atest MVČR – sutiny

Hlubocká Klára


Kratěnová Zuzana

Brody od Ořechového listu
(*2. 10. 2018)
Německý ohař krátkosrstý
ZZZ, atest MVČR – plochy

Csoki Junior Bestmudi
(*21. 3. 2008)
Mudi
ZLP1, ZZZ, RHT–E

Křepelka Michal

Twilight the Twins Kelečský poklad (*8. 5. 2012)
Chesapeake Bay Retriever
RH–FL E, ZZZ, ZTV1

Kubalová Dana

Umbra Bohemia Jewellery
(*8. 12. 2018)
Anglický špringršpaněl
ZZZ, RH–F V, ZOP, BH–VT

Nikolínková Markéta

Amadeus Star Agarios
(*10. 3. 2014)
Zlatý retriever

Sofie Peppi bpp (*15. 6. 2016)
KříženecZZZ

Nováková Alena

Ogar Bludov (*17. 4. 2012)
Welsh terier
ZZZ

Pešek Tomáš

Geronimo Apollo Thirteen
(*8. 3. 2012)
Labradorský retriever
RH-F E, RH-T E ZZZ, ZTV1

Resutiková Jana

Ganga Foxy Fox (*15. 2. 2017)
Border kolie
ZZZ, ZZP1, ZZS1, RH–F V

Růžková Ludmila

Elsa Saltus ze Záhrabské
(*5. 2. 2015)
Knírač střední pepř a sůl
ZZZ

Opale Opale Saltus ze Zahrabske
Knírač střední pepř a sůl

Šimonek David

Robin bpp (*1. 8. 2014)
Kříženec
ZZZ, ZZP1

Sobotka Radim

Spálený Pavel

Freya Od Turoveckých rybníků
(*26. 3. 2018)
Flat Coated Retriever

Staňková Ilona

Neptun Foxy Fox (*14. 4. 2020)
Border kolie
ZZZ, RH–F V, ZOP, BH–VT, FPR 1

Stašek Theresa Nathalie

Buffy Elizabeth Winter Diamond Winter Diamond (*4. 7. 2019)
Australský ovčák
ZZZ, BH–VT

Vácha Michal

Faust Srdcové Eso (*19. 2. 2022)
Bretaňský ohař

Vasilenková Eliška

Ber-Neber Bonremo Vemsilumpa
(*31. 8. 2019)
Holandský ovčák hrubosrstý
ZZZ

čekatelé

Mesthene Anna-Elisabeth

Quint Tender Flash "Lín" (*2015)

Fantastic Rio Smart Destiny "Cairo" (*2023)

Beránková Libuše


Hafiz Markéta Mohamed