nadpis
zatisi
Novinky

Aktualizace

14.11.2022

Do sekce "akce" byl přidán článek o uplynolém stopařském závodě. Zároveň znovu gratulujeme Janě k prvnímu a Daně k druhému místu v kategorii ZZS1

Aktualizace

11.10.2021

V sekci "akce" přidán krátký článek o praktické stopě od Jirky Večeři

Aktualizace

29.8.2021

Doplněn plán akcí a přidán článek z ukázky vycviku psů pro dětský tábor v Běstvině

Zkoušky NZŘ

12.6.2021

Na závěr soustředění na Spáleništi se uskutečnily zkoušky dle NZŘ. Gratulujeme J. Resutikové ke splněné ZZP1 a H. Večeřové za ZZS1!!

Sutinové atesty MV

5.6.2020

Martina Foldynová s Faronem v Mimoni úspěšně složili sutinové atesty MV!!! Moc gratulujeme a přejeme hodně štěstí při případném vyžádání k záchranné akci!

Pátrací akce

24.11.2019

Do stránky Zásahy byly přidány informace o účastech na pátracích akcích na Orlickoústecku, Rokycansku, Teplicku ad.

Zkoušky IRO

11.11.2019

Dne 9.11.2019 se naši členové zúčastnili mezinárodních zkoušek pořádaných spolkem Sirius Pardubice v Nemošicích. David s Robinem, Lída s Elsou a Hanka s Toníkem úspěšně složili zkoušku IRO-F V. Gratulujeme a děkujeme za vzornou repre :)

Český pohár ZZS

Termín: 22.10.2022

Místo: Chlum u Hradce Králové

Dne 22.10. 2022 uspořádala Záchranná brigáda kynologů Pardubického kraje Český pohár ZZS. V kategorii ZZS1 se celkem zúčastnily čtyři závodnice, přičemž z toho dvě závodnice byly z kynologické brigády Pardubického kraje. V kategorii ZZS2 se závodu zúčastnily pouze dvě závodnice. Kategorie ZZS3 zůstala bohužel neobsazená.

Ze začátku počasí nepřálo a závod během dopoledne doprovázel déšť, což závodníkům na vykonání zkoušky poslušnosti nevadilo. Během odpolední části se počasí umoudřilo a doprovázelo nás i sluníčko, což bylo příjemné. Během celého závodu se podařilo zvednout stopy (dopolední i odpolední) pouze jedné závodnici, a to Janě Resutikové ze ZBK Pardubického kraje v kategorii ZZS1. V téže kategorii zůstaly dva cenné kovy v pořadatelské brigádě. Na průběh celého dne dohlížely dvě kvalifikované rozhodčí, kterým moc děkujeme za spravedlivé a milé posuzování.

Pokud by mělo dojít k souhrnému zhodnocení, tak musím jednoznačně uvést, že přesto, že se závodníkům příliš nedařilo, se závodvydařil, neboť byl dobře zorganizován. k tomu přispělo i kvalitní zázemí v podobě vydávání teplých jídel (guláš, langoš). Jednotlivé stopy byly také kvalitně připraveny a veškerá koordinace s přemisťováním závodníků a časový harmonogram byl zvládnutý. Tímto patří dík všem pomocníkům a hlavně Martině Foldýnové, která se zasloužila o to, že mohla naše brigáda závod uspořádat a většinu organizace vzala na svá bedra.

                                                                                                                                 -F-
https://eu.zonerama.com/ZBKPardubice/Album/9139377

                                                                                                                                                                 

(c) 2014 Záchranná brigáda kynologů Pardubického kraje